PODMIENKY A FORMALITY

Nadchla ťa predstava skákať z lietadla ? Zažiť nespútanú slobodu voľného pádu ?  Pozerať sa na svet z vtáčej perspektívy ?

Musíš spĺňať tieto podmienky:

  • mať vek minimálne 15 rokov (v prípade neplnoletosti je nutný súhlas zákonného zástupcu)
  • váha maximálne 130 kg
  • potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti

Ak spĺňaš podmienky a máš ambície venovať sa skákaniu z lietadla (resp. skydivingu/športovému parašutizmu…) je potrebné si urobiť výcvik s názvom AFF (accelerated freefall course).  Po výcviku môžeš skákať samostatne, nakoľko budeš vedieť bezpečne ovládať svoje telo vo vzduchu, otvoriť padák, riadiť ho a bezpečne pristáť. Naša Skydive University sa ti bude venovať aj po ňom, aby si napredoval, či už sa chceš tomuto športu venovať rekreačne alebo profesionálne.

Prihlásenie na výcvik a do Skydive University:
Potrebuješ nám so sebou priniesť potvrdenie od športového lekára (ak žiadneho nepoznáš vieme ti poskytnúť kontakt), vyplnenú prihlášku do Slovenského národného aeroklubu a žiadosť na parašutistickú registráciu. Radi ti pomôžeme, neváhaj nás kontaktovať.

Potrebné dokumenty na stiahnutie nájdeš tu: 


Ďalej na stiahnutie:

Ak máš všetku potrebnú administratívu vyplnenú ozvi sa a dohodni si termín začatia výcviku. Skáčeme na letisku Slávnica každý víkend v sezóne, teda cca od 1.4. do 31.10. v závislosti od počasia a prevádzky letiska.

Tešíme sa na Teba