COACHING/TRÉNOVANIE

V skydivingu existujú rôzne disciplíny, ktorým sa dá venovať ako napr. freefly, RW, BigWay (veľké formácie parašutistov), rôzne disciplíny na padákoch a pod. Každý skydiver má iné schopnosti, potreby a predstavy o tom do akej miery sa chce venovať tomuto športu, a to je pre nás prioritou k zostaveniu plánu výcviku. Skydive University je tu od toho, aby ťa neustále sprevádzala svetom skydivingu.
Vieme ťa viesť od začiatkov až po súťaže, ísť s tebou do simulátora voľného pádu, nakontaktovať ťa s tými správnymi ľuďmi, zlepšovať tvoju techniku v tom, čo potrebuješ a trénovať ťa podľa tvojich individuálnych potrieb, alebo ak skáčeš iba tak rekreačne a rád by si si trebárs vyskúšal zahraničné dropzóny, vieme ťa sprevádzať, či zorganizovať skupinové sústredenie… Je to iba na tebe, neváhaj nás kontaktovať.
Okrem toho, že každého sledujeme jednotlivo, neustále organizujeme workshopy, výcviky, kurzy, bezpečnostné semináre či súťaže. Skydiving je najmä o radosti zo skákania, voľnom čase strávenom v dobrom kolektíve a kopec jedinečných zážitkov v nenapodobiteľnej atmosfére na letisku.

 

Cena trénovania: dohodou, v závislosti od individuálnych potrieb skydivera alebo od konkrétneho sústredenia, workshopu, výcviku, či súťaže.