ZOSKOK Z LIETADLA – IAFF

pozor – nie tandem!

Zoskok nazývaný ,,IAFF“ z anglického prekladu ,,instructional assistant free fall“ je možnosť, ako si bezpečne vyskúšať prvý krát zoskok z lietadla a zažiť nezabudnuteľné pocity voľného pádu z výšky 4000 m nad zemou za asistencie dvoch inštruktorov.

Pred zoskokom prejdeš v priebehu niekoľkých hodín teoretickou aj praktickou  prípravou rovnako, ako keby si si robil kompletný výcvik pre samostatné skákanie z lietadla (AFF). Oboznámime ťa s parašutistickou technikou, nácvikom výskoku a voľného pádu, otváraním padáku a technikou jeho riadenia.

Nakoľko miera vzniku závislosti na uvedenú činnosť je veľmi vysoká, tento zoskok sa počíta aj do výcvikovej osnovy. To znamená, že ak budeš chcieť skákať aj naďalej a samostatne, budeš mať už prvú časť skydiverského výcviku splnenú.

V prípade záujmu nás neváhaj kontaktovať a vyber si svoj termín zoskoku, ktorý ti zaberie jeden celý deň, prípadne dva. Musíš mať vek minimálne 15 rokov (v prípade neplnoletosti overený písomný súhlas zákonného zástupcu) a priniesť nám potvrdenie od obvodného lekára – na tlačive, ktoré ti po skontaktovaní pošleme. Skáčeme na letisku Slávnica (kúsok za Trenčínom) každý víkend v sezóne (cca od 1.4.-30.9.). Samozrejme presný termín je limitovaný počasím a prevádzkou letiska.

Cena: 300 eur (v prípade dvoch a viac uchádzačov 240 eur)

VHODNÉ AJ AKO DARČEK

Referencie od študentov