SKYDIVERSKÝ VÝCVIK – AFF

AFF z anglického ,,accelerated freefall“ v preklade ,,zrýchlený kurz voľného pádu“ je moderný spôsob výcviku pre všetkých, ktorí sa chcú venovať skydivingu (parašutizmu). Zrýchlený preto, lebo oproti kedysi praktizovanému klasickému kurzu, pri AFF môžeš skákať hneď voľným pádom za asistencie dvoch, neskôr jedného inštruktora a nakoniec sám, čo ti umožňuje naučiť sa ovládať svoje telo počas voľného pádu rýchlejšie.
Všetky zoskoky sú zaznamenávané na video, preto s tebou vieme podrobne rozobrať každý zoskok. V prípade potreby je možnosť ísť s inštruktorom do simulátora, aerodynamického tunela.
Cieľom AFF je naučiť sa ovládať svoje telo počas voľného pádu, riadiť padák a bezpečne na ňom pristáť. Po úspešnom absolvovaní AFF môžeš skákať samostatne a Skydive University ti bude naďalej pomáhať napredovať v tomto športe. Na letisku si určite nájdeš dobrých sparing partnerov, s ktorými prežiješ výnimočné zážiky v atmosfére letiska.
Ak ,,pokukuješ“ po skydivingu a nie si si istý, neváhaj nás kontaktovať s otázkami. Radi ťa nasmerujeme a poradíme. Výcvik sa dá stihnúť aj počas jedného víkendu, ale môže trvať aj mesiac. Je to veľmi individuálne. Záleží od času a schopností absolventa ako rýchlo sa naučí všetko potrebné. Skáče sa počas sezóny (cca od 1.4.-30.9.) na letisku Slávnica.

Cena AFF: 1600 eur (v prípade, že už máš za sebou IAFF pred menej ako mesiacom tak 1300 eur)

V prípade záujmu prejdi do sekcie: ZAČÍNAM 

Referencie od študentov